SP umożliwia szybkie rozwiązanie Twoich największych i najpoważniejszych problemów już w trakcie jej trwania

© 2019 Agnieszka Pietruszewska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt: niezaleznynaukowiec@gmail.com, +48 579 331 558

Człowiek czynu nie potrzebuje wymówek, a

efekty jego pracy mówią same za siebie

Jestem naukowcem, który wie jak, dzięki swoim odkryciom robię to, co inni uważają za niemożliwe

W przystępny sposób tłumaczę mechanizmy działania istoty ludzkiej, które pozwalają wprowadzić dowolną zmianę w życie i stać się superbohaterem potrafiącym otworzyć każde drzwi, przestawić lub zburzyć każdą ścianę na drodze po swoje szczęście, zdrowie i spełnienie.

Dzięki nowatorskiej metodologii o wielopoziomowym działaniu teraz nie zdążysz się nawet spocić i wysilić, by zobaczyć pierwsze spektakularne efekty.

Szybkie i łatwe zdobywanie najcenniejszych skarbów życia odbywa się teraz w zupełnie nowy sposób niż te propagowane na rynku, a wydostawanie się z pułapek bez udręki,  zrozumienie wielopoziomowej konstrukcji zwanej życiem staje się dzięki mnie proste, wygodne i nareszcie pozwala wyciągnąć się dosłownie z każdego dołka i największej opresji.

Nie jestem kolejnym psychologiem, coachem, terapeutą, lekarzem, profesorem...

To za mało do stałej zmiany, której pragniesz

Dzięki przełomowemu know-how dbam o to, by każdy zainteresowany osiągnął to, czego pragnie początkowo z moim przewodnictwem i wsparciem, by stopniowo przejmować nad tym kontrolę, osiągnąć biegłość i robić to całkowicie samodzielnie.  

Poprzez autorski system edukacji uczę jak kierować pozytywnym procesem zmiany ciała i psychiki, by prosto i niezawodnie doprowadzić do zamierzonego celu.  Korzystnie przekształcać to, co negatywne w pozytywne i już nigdy niczego się nie bać.